1000% Chocolate

...Restul este istorie.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 White and bitter chocolate

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 7:54 am

O sa iau tacerea ta ca pe un raspuns negativ. Ii spuse pe un ton jucaus, ce era pus pe sotii. In realitate, si proprietarul acelor cuvinte pronuntate in asa fel era pus pe sotii. Isi dorea sa se destinda putin. Isi dorea sa fie eliberat din stransoarea problemelor. Nu-i mai pasa de clientul care-l astepta. Nu-i mai pasa ca el trebuia sa fie in oras, atunci. Nu-i mai pasa de absolut nimic. Toata lumea disparuse, si ramasesera doar ei doi.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 8:10 am

Raspuns negativ la ce? Intreaba incet, confuz. Nu fusese atent la nimic altceva decat ;la brunet. Reusea sa vada cu coltul ochilor ca buzele sale se miscau,dar Zero nu putea auzi nimic. Se simtea ciudat de bine in momentul acela si singurul motiv care ii veni in minte fu brunetul. Tonul acela jucaus si glumet il facu sa schiteze un mic zambet.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 8:55 am

Isi intoarse putin privirea si ii zambi. La "Nu te superi, nu?". Raspunse cu un ton putin suparat ca argintiul nu fusese atent la ceea ce spusese. Dar, nici nu-i pasa prea mult daca era chiar atent si receptiona fiecare mesaj transmis de el. Era bucuros chiar si cu faptul ca vampirul era langa el si-l tinea de mana. Ii venea sa tipe de bucurie doar pentru acest insignifiant lucru.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 9:01 am

Ah, corect. Nu,nu ma supar. spuse privind in alta parte. Nu vroia sa intalneasca nestematele brunetului in timp ce recunostea asta. Dupa cateva clipe isi indrepta atentia inapoi spre el si ii zambi. Un zambet mic, ce-i drept, dar totusi un zambet. Scuze ca nu te-am ascultat... Se surprinse pe el insusi cu asta. De mult timp nu-si mai ceruse scuze pentru un lucru atat de banal, gandi el.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 10:02 am

Ii zambi dulce, in semn ca nu era o porblema, iar scuzele sale nu erau necesare. Isi trecu rapid mana prin par si si-l dadu dupa urechi din cauza ca il deranja. Am ajuns. Si nu-i nimic. Era ceva banal si fara importanta. Ii spuse si-si continua drumul pana in camera argintiului. Era curios daca "mersi"-ul scris de el mai era in acelasi loc.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 10:10 am

Ajunsi in fata usii camerei, Zero ramase si o privi parca admirand "mersi"-ul sangeriu. De ce ai facut asta..? Intreaba, nu foarte sigur pe el. Isi adusese aminte cat de nervos devenise in momentul cand vazuse usa pictata cu sangele brunetului si ii veni sa rada,dar se abtinu.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 10:55 am

Privi din nou usa, apoi se intoarse cu privirea la el si zambi. Ca sa-ti multumesc... Se opri si se gandi ca nu era bine sa-i spuna ca celalalt motiv era din cauza ca dorea sa-l seduca. Alunga acest gand din mintea lui si deschise usa argintiului fara sa mai ezite sau sa astepte o permisiune din partea sa. Ii ajunge ca era cu el si nu-l oprise sa-i invadeze "teritoriul".
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 11:08 am

Ai un mod ciudat de a multumi. Zise, fara a putea sa-si ascunda un zambet amuzat. INtra in camera si inchide usa,de data astafara sa o tranteasca. Ce ai in minte? Il intreaba dintr-o data neputand sa inteleaga modul de a gandi a brunetului. Se referea la faptul ca,dupa toate cele intamplate,baiatul inca se tinea lipit de Zero ca un cactus.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 1:36 pm

Sunt tentat sa-ti raspund: "nimic". Dar, poate fi interpretat. Spuse in timp ce analiza cu atentie noptiera argintiului de parca avea ceva in plus fata de a sa. Doar culoarea diferea foarte putin, dar in rest erau identice. Asa ca raspunsul meu este: Pe tine. Completa in timp ce se aseza pe pat si se intinse pe el ca prima oara cand fusese in camera vampirului. Se simtea din nou in siguranta si ferit de toata lumea.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 11:52 pm

Pe mine? Intreaba prefacandu-se confuz. Isi daduse seama de asta de la inceput,dar vroia sa fie sigur. Si totusi, de ce il interesa asa mult? Erau cateva lucruri pe care inca nu le intelegea deloc si asta il enerva. Ce vrei sa spui? Adauga privind brunetul. Parea ca se simte in largul sau in camera lui Zero.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 4:31 am

Isi muta privirea de la punctul imaginar din tavan, la cel care vorbise si paruse atat de confuz. Vreau sa spun ca-mi placi foarte mult, vampirule...oricum te-ai numi. Explica lasandu-si bratele intinse pe pat ca si cum ar fi rastignit. Petrecusera atata timp impreuna, dar niciunul nu-si spuse numele. Niciunul nu se recomandase. Oare poti iubi fara sa stii? Se intreba analizandu-l din nou pe argintiu. Stia atat de putine despre el. De fapt, daca se gandea bine nu stia mai nimic despre el.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 4:38 am

Simtea cum,pentru o secunda, inima ii batea mai tare. Ma numesc Kiryu Zero... Zise incet,inca gandindu-se la spusele brunetului. Fusese foarte usor pentru el sa-si dezvaluie sentimentele dar pentru Zero asta era aproape imposibil. Simtea ceva pentru baiatul cu ochii argintii, dar nu stia sigur ce anume. Asta il facea tot mai confuz.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 4:47 am

Reveni pentru cateva secunde la punctul imaginar. Il uimise si pe el cat de usor reusise sa-i spuna vampirului ce anume simte. Ren Kendou, incantat. Spuse si se ridica agil ca o veverita. Se apropie de argintiu si intinse mana cu un zambet. Vroia sa dea noroc cu el, ca sa "finalizeze" de facut cunostinta.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 5:16 am

De asemenea. Zise cu un usor zambet pe care un observator distras nu l-ar putea vedea. Intinse si el mana si o stranse usor pe cea a brunetului. Nu ii dadu drumul imediat,ci continuase sa-i tina mana. Dandu-si seama de ce facea o lasa brusc si se aseza pe un scaun de partea opusa a patului .
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 5:24 am

Sa stii ca nu musc. Ii spuse lasand un chicotit sa-i scape printre buze. Sunt chiar numit "Nezumi" (Soricelul) deci poti sa stai linistit. Se apropie de el si fara sa mai ceara o permisiune, isi aseza mainile in jurul gatului sau, dar nu se aseza in poala lui. Acum eram la distanta de vreun inch sau doi. Isi puteau simti respiratiile calde mangaindu-le trsaturile. Isi puteau vedea cele mai mici detalii ale fetei. Se puteau saruta fara sa-i mai opreasca ceva.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 5:56 am

Tu nu musti,dar eu da. Spuse cu un zambet amuzat. Se ridica in picioare. Era putin mai inalt decat Ren,dar il putea privi in ochii argintii cu usurinta. Erau mult prea aproape unul de altul iar asta ar fi putut fi o scuza pentru Zero de a-l indeparta pe brunet. Dar,inafara de un anumit sentiment pe care nu-l putea descrie, nu mai simtea nimic,nici macar nevoia sa-i bea din nou sangele. Privi brunetul atent in ochi si in sfarsit intelesese ce planuri avea acesta. Dar nu vroia sa-i cada in plasa...nu inca.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 6:11 am

Pasi in spate usor suparat ca nu reusise. Lasa un oftat sa-i scape si se intorase cu spatele la el. Musti tare? Intreba impreunandu-si mainile si asezandu-le la spate. semana cu o scolarita emotionata. Insa, pe jumatate era real. Argintiul ii provoca niste emotii noi pe care nu le mai simtise. Isi intoarse capul doar putin si-l privi in asteptarea unui rapsuns.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 6:17 am

Nu stiu. Nu m-am muscat niciodata ca sa vad cat de tare pot sa o fac. Nu era sigur de ce, dar era pus pe sotii. Se apropie de Ren si il ia in brate pe la spate, asezandu-si barbia pe umarul acestuia. Vrei sa afli? Adauga pe un ton jos,senzual, fara a putea insa sa isi ascunda chicotitul.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 6:33 am

Il privi cu coada ochiului si zambi jucaus. Desigur. Raspunse si-si linse buzele ca sa le umezeasca. Si le simtea uscate si infometate. Asa e. Imi este foame si numai Zero ma poate satisface. Isi zise si inrosi usor din cauza gandurilor necurate pe care le avea. Cum de-si putea permite sa se gandeasca la asa ceva, nici el nu stia.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 6:38 am

Esti...sigur? Intreaba din nou, apropiindu-se de gatul brunetului. Simti mirosul placut pe care il emana. Nu cel al sangelui, dar cel specific lui Ren. Avea sa cedeze dorintei care ii invada atat mintea cat si trupul. Si tocmai cand am spus ca nu voi cadea in plasa... Inchise ochii si saruta cu delicatete pielea fina a brunetului.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 6:53 am

Cel mai sigur, Raspunse si inchise ochii asteptandu-se la orice. spera doar sa nu fie muscat in adevaratul sens al cuvantului. Insa, cand buzele catifelate ale argintiului ii atinsera pielea, incepu sa tremure de placere. Daca ar fi stiut ca asta urma sa faca, s-ar fi dus si el sa faca o baie cu spuma ca sa nu miroasa a praf de pusca si vanilie.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 7:09 am

Zambi usor si il musca usor de gat, fiind atent sa nu perforeze pielea, lasand un mic semn rosiatic. Facand un pas in spate si isi duse mainile la ceafa. Gata. Acum spune-mi,ti-am raspuns la intrebare? Facuse bine ca se indepartase de brunet. Cel putin acum putea gandi mai lipede, chiar daca o imagine indecenta a brunetului continua sa-i treaca prin fata ochilor. Clipi des pentru a alunga acea viziune si se aseza la loc pe scaun.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 7:25 am

Aproba si zambi. Isi atinse usor semnul. Pielea mai era inca calda, iar senzatia placuta nu disparu inca din corpul sau. Da. Nu musti tare. Raspunse si se intoarse de tot la el. Se apropie din nou de argintiu si il lua din nou in brate, sperand ca nu va fi respins. Dar, pe ren nu-l interesa de puterea vampirlui. Era doar curios daca se poate apropia de el.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Chockolate
40% Chocolate
40% Chocolate
Chockolate


Mesaje : 140
Data de înscriere : 06/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 7:35 am

Zero il trase spre el in asa fel incat brunetul sa-i cada pe genunchi. Se apropie de urechea sa si ii sopteste: De ce nu renunti? Nu intelegi ca nu vreau sa am pe nimeni aproape? In vocea lui se recunostea probabil tristetea care o simtea rostind acele cuvinte. Crezuse ca nu vrea sa-l raneasca pe Ren, dar deja o facuse de doua ori inclus acest moment.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 7:46 am

Cand fu tras in bratele argintiului, simtise ca inima ii sarise o bataie. Era atat de fericit ca vampirul il acceptase. Dar cand auzise acele cuvinte, ingheta. Se ridica de pe el si in acel moment, isi dorise sa scoate pistolul si sa-l impuste. Dar, nu o facu. Il privi urat si iesi din camera trantind usa incat era o minune ca varul ramasese pe pereti inca. Se indrepta plin de nervi spre camera sa. se simtea tradat si bataia de joc a lui Zero.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





White and bitter chocolate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White and bitter chocolate   White and bitter chocolate - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
White and bitter chocolate
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Just in my chocolate room
» White Roses

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
1000% Chocolate :: RPG :: Conacul :: Camerele-
Mergi direct la: