1000% Chocolate

...Restul este istorie.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ciaossu minna

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Ciaossu minna Empty
MesajSubiect: Ciaossu minna   Ciaossu minna Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 9:11 am

*saliveaza privind background-ul si banner-ul*
Asa, watashi wa Adina desu, am 17 ani si sunt din Mangalia.
Sunt tipul de persoana ce poate fi usor incadrata i categoria cute, atat ca aspect cat si ca personalitate. Ok, poate asta suna a narcisism,dar e adevarul so bear with it. Sunt fana J-rock, K-pop, cosplay, anime & manga.
Imi place tot c contine ciocolata, de la lecitina pana la torturi si prajituri complicate. Iubesc cultura traditia si limba japoneza.
Daca aveti intrebari nu va sfiiti sa le puneti *makes her clasical cute pose*
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Ciaossu minna Empty
MesajSubiect: Re: Ciaossu minna   Ciaossu minna Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 9:19 am

Daca o tinem tot asa, toti userii nostri vor avea diabet. *aproba* Bun venit printre noi, Adina~ Have fun pe forum, happy posting si alte chestii de intampinare.
1. Zodia?
2. Iti place forumul pana acum?
3. Animeul preferat?
*se preface ca nu cunoaste pe nimeni* Bun venit din nou~
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Ciaossu minna Empty
MesajSubiect: Re: Ciaossu minna   Ciaossu minna Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 9:27 am

Smile) Merci de welcom, Lexi.
1. Gemeni si sunt mandra de momentele mele de plecat cu capul printre norii cei pufosi si mov.
2. E abia la inceput asa ca e ok. Bine cu banner-ul am eu o problema da asta e partea a doua.
3. Mai bine ma intrebai de trupa preferata, zau. La anime am o lista intreaga din mai multe genuri. Da clar primele trei pozitii sunt: Yu Yu hakusho [actiune]. Elfen lied[actiune], Chi's sweet home-un anime dragalas facut din perspectiva unui pui de pisica.
Urmatorul set de intrebari;Wink
Sus In jos
~Amarena~
Chocmin
Chocmin
~Amarena~


Mesaje : 3
Data de înscriere : 02/12/2011

Ciaossu minna Empty
MesajSubiect: Re: Ciaossu minna   Ciaossu minna Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 12:04 pm

Aww, welcome here:X
Eu este Amarena, 'designerul' forumului si Admina mai a naibii care iti ureaza un calduros Bun Venit.
Uuu, place ciocolata. Si mie, dar ce mi-a placut a fost ca ai mentionat 'torturi complicate'. You've just got more brownie points from me:))
Am si eu o intrebare, eu fiind o fana infocata manga.
Ce genuri de manga iti plac (si daca se poate cateva mangauri pregerate)
Si, ce ai vrea sa se modifice la aspectul forumului?
All being said, happy posting~


Ultima editare efectuata de catre ~Amarena~ in Dum Dec 04, 2011 2:29 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Ciaossu minna Empty
MesajSubiect: Re: Ciaossu minna   Ciaossu minna Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 12:27 pm

Aaa, deci tu esti Ana de care mi-a zis Lexi. Doozo yoroshiku [Incantata de cunostinta.]
Ca si la anime, am multe genuri preferate, dar ma pastrez pe actiune in general. Numarul unu la manga este Detective Conan, chiar daca am pierdut sirul cand am luat o pauza. De asemena imi place mult si Count Cain, dar si aici m-am oprit din citit din nu mai stiu ce motiv.
Ce as vrea sa se modifice este banner-ul. Mi se pare prea inalt, ca sa zic asa. Daca poti sa-l redimensionezi bine, daca nu nu-i nicio problema.
Sus In jos
~Amarena~
Chocmin
Chocmin
~Amarena~


Mesaje : 3
Data de înscriere : 02/12/2011

Ciaossu minna Empty
MesajSubiect: Re: Ciaossu minna   Ciaossu minna Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 1:51 am

Iti place Conan?! Te iubesc. Nu, pe bune. Si eu am cam pierdut sirul, ca m-am oprit din cauza scolii. Parca eram la 600+... nu mai stiu:)). Sper sa apuc sfarsitul mangaului astuia inainte sa mor:))
Count Cain nu am avut placerea sa o citesc, dar e pe lista de must.
Oh, well. Bannerul e inalt... o sa il fac mai scund data viitoare. Nu de alta, dar chiar nu mai stiu unde am salvat poza.
Thanks for the opinions~
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ciaossu minna Empty
MesajSubiect: Re: Ciaossu minna   Ciaossu minna Icon_minitime

Sus In jos
 
Ciaossu minna
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
1000% Chocolate :: Administrare :: Nou veniţi-
Mergi direct la: