1000% Chocolate

...Restul este istorie.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Fangs and books

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 1:37 pm

Alex:
Trebuia sa par normal. Trebuia sa arat ca ceilalti. Trebuia...dar nu vroiam. Imi placea sa fiu diferit. Las un oftat usor sa scape buzelor mele si intru in clasa la diferenta de cateva secunde fata de profesor. Nu-mi privesc colegii si ma asez in ultima banca fara sa spun ceva. Las cartea grea de psihologie pe masa si o deschid la o pagina oarecare. Imi placea acolo...era perfect pentru mine. Era intunecat si-mi ascundea chipul cat de cat. Oricum, cine ar fi vrut sa vada un baiat cu parul turcuaz si ochii rozalii?
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 1:49 pm

Yuki:
    Se uita speriat la ceas apoi revazu in minte orarul. Avea psihologie in partea celalta a cladirii si mai mult ca sigur intarziase. Grozav, chiar grozav! Sa-i fie invatatura de minte sa nu il mai sune pe Tadao decat daca e in pauza mare...si probabil nici atunci. Se grabi spre clasa si inghiti agitat in sec atunci cand intra. Murmura un salut si niste scuze adresate profesorului. Norocul lui era ca era un elev eminent la materia aceea asa ca mica lui intarzziere nu ii aduse nicio mustrare.
    Din pacate intarzierea avea alte consecinte. Toti ochii din clasa erau pe el iar privirile si chicotelile colegilor lui il urmarira pana in spatele clasei. Acolo il lovi iar ghinionul, banca lui era deja ocupata de ...un necunoscut. Lasand capul si mai jos decat era deja, se aseza in banca si se ruga la toti zei din shintoism si sfintii din catolicism ca ora aceea sa treaca cat mai repede.
    Si probabil ar fi trecut daca pe langa vocea profesorului care termina de facut prezenta, nu se auzeau si glasurile colegilor lui repetand acea porecla pe care el o ura.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 1:57 pm

Alex:
Il analizez scurt, cu coada ochiului. Zambesc multumit. Dintre toti pe cei pe care i-am vazut in ultimul timp, el era cel mai interesant. Si sangele miroase atat... Mi-am alungat imediat gandul acela crud. Nu ma puteam gandi la fiecare cina in acel moment. In plus, nu parea ca acel baiat sa fi facut ceva rau in toata viata sa, deci nu-l puteam gusta. Asa iti spun tot timpul? Intreb si-mi sprijin capul in mana stanga. I-am zambit bland, semn ca nu-l raneam sau batjocoream ca si ceilalti. Pana la urma, nu intelesesem niciodata placerea oamenilor de as rani semenii. De ce le facea placere sa faca rau?
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 2:08 pm

Yuki:
    Auzindu-l vorbind o singura intrebare ii zbura prin minte: de ce el? De ce trebuise sa intarzie la ora aia si sa rada toti de el.? Asta era clar cel mai nepotrivit mod de a face cunostinta cu cineva.
    -Nu chiar, spuse el scurt incercand sa se salveze. Daca ar fi spus "da" parea ca face pe victima, iar daca ar fi negat ar fi fost si mai aiurea.
    Se simti usurat cand profesorul incepu sa predea iar colegii lui lasara batjocura in vafoarea atentiei pe care i-o acordau profesorului. Stia deja lectia caci i se paruse interesanta si ii facuse un rezumat cu o seara inainte.
    Isi scoase creionul din penar si isi scoase agenda din ghiozdan. incepuse cu o zi in urma sa lucreze la un model de motocicleta si se apuca sa il continue. Inconjurase caietul cu bratele ca sa para ca scrie. Nu voia sa auda zvonuri cum ca se crede atat de bun la pdihologie incat isi permite sa faca desene in timpul orei.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 2:25 pm

Alex:
Ori era timid, foarte timid....Ori nu avea chef de socializat. Nu eram genul care sa se bage in seama, asa ca am preferat sa-mi intorc privirea rozalie la profesor. Dar, tot brunetul era mai fascinant. Nu puteam intelege cum oamenii din jur nu sunt interesati de asa o persoana. Parea o enigma mergatoare. O enigma pe care muream sa o dezleg. Trebuia sa-i dau de capat cumva. Dar, uneori curiozitatea invinge si nu mai poti sa faci nimic ca sa opresti cuvintele sa iasa. Ochii fug la profesor, ca sa se asigure ca nu era atent. Zambesc multumit cand observ ca era mult mai ocupat cu niste elevi din prima banca care erau pusi pe sotii.
Iti plac motocicletele, domnule necunoscut? Nu era ca si cum eu ma prezentasem, dar imi placea sa-i fac pe ceilalti sa se recomande primii. Ma asteptam la clasica intrebare: Cum de... Ma obisnuisem sa fiu intrebat cum de vazusem sau facusem un anumit lucru, dar misterele trebuie sa ramane mistere. Si "cum am facut" era inca o dilema pentru ceilalti si asa trebuia sa fie si in continuare.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 2:38 pm

    Ingheta cu creionul in mana cand ii auzi intrebarea. Cine era acest individ si de ce nu il putea trata asa cum o faceau toti ceilalti? De ce nu il putea ignora?
    -Da. Raspunse monosilabic si ignora intrebarea ascunsa. Sau poate nu chiar bine sa o ignore. Kendou Yuki, murmura el tinand inca ochii pe foaie. Spera sa nu auda iar clasica comparatie cu sabia din zapada fragila. nu la asta se gandisera parintii lui cand ii pusesera numele ala. Zapada nu era doar moala si pufoasa. Era rece si periculoasa si daca era lasata suficient din ea putea fi creata o replica destul de tare a unei sabii de bambus. Desigur ca nimeni nu se gandea si la aspectul asta al numelui sau si toti priveau doar partea amuzanta.
    Asa facuse si Shunsuke cand auzise prima data numele, fusese nevoie de explicatiile amanuntite ale lui Mizuki si de dorinta nestapanita a lui Hiro de a merge cu sania ca sa se prinda si el de ce putea ascunde numele fiului sau.
    Se apuca din nou de desenat cautand sa faca un model interesant pentru partile metalice. Era plictisit de clasicele flacari si cranii.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 1:07 am

O scanteie de uimire imi invada pentru o secunda chipul. Era cea mai timida persoana cu care vorbisem in toata viata. Cel putin, asta presupuneam ca era motivul pentru care primeam raspunsuri atat de scurte. Alexander von Nuremberg, incantat. L-am privit din nou pe profesor. Vroiam sa fiu sigur ca nu ma alegeam cu vreo pedeapsa din prima zi. Mi-am lasa capul pe bratele incrucisate si l-am privit cum desena. Nu esti prea vorbaret, nu? Era o intrebare aproape retorica, dar vroiam sa ma asigur ca logica pe care o mai aveam era buna de ceva.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 2:30 am

    Incerca sa-i memoreze numele, dar nu reusi. Erau prea multe consoane si nu avea nicio sansa sa-l pronunte vrodata corect. Tipul era probabil un gaijin venit din Germania, dupa nume. Vorbea totusi o japoneza impecabila ceea ce il mira. Probabil fusese crescut in Osaka.
    [Nu esti prea vorbaret, nu?]
    Asta se putea interpreta. Era destul de vorbaret cu parintii lui si cu Tadao si Hiro, dar nu vorbea cu ceilalti pentru ca toti il cam desconsiderau. Asa ca preferase sa taca.
    -Depinde, spuse el din nou scurt. Macar de data asta nu mai era un raspuns monosilabic.
    Ridica capul ca sa isi dea seama pe unde ajunsese profesorul cu explicatiile in caz ca ii pica vreo intrebare surpriza. Un pannou de pe perete ii dadu o idee de model asa ca se apuca sa il schiteze.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 3:09 am

De data asta, nestematele rozalii fug la ceas. Aproximativ un sfert de ora si eu nu scrisesem nimic cu exceptia titlului. Dar, nu-mi faceam niciodata probleme. In pauza as fi gasit o pustoaica careia sa-i arunc niste vorbe dulci si mi-ar fi oferit tot ce avea mai de pret. Depinde de ce? Intreb urmarindu-i fiecare miscare de la dansul creionului pe hartie pana la fuga irisilor pe desen.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 3:16 am

    Continua sa ii puna intrebari, pana acum atitudinea lui ar fi fost considerata aroganta si ceilalti l-ar fi ignorat. dar, tipul asta continua sa-i puna intrebari. Ca si cum chiar ar fi fost interesat de parerile lui. In afara de Tadao care chiar nu stia nimic de el, nimeni din Osaka nu mai paruse interesat de parerile lui.
    -De persoana, raspunse din nou scurt. Era un raspuns chiar logic. De ce altceva ar mai fi putut sa depinda cheful lui de vorba? De starea vremii,? De ora? Clar nu. Totul depinde de persoana cu care statea de vorba si de felul in care aceasta in trata.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 3:37 am

Ma ridic din pozitia numai buna de dormit si-i zambesc slab, fara vlaga. Nu puteam sa-l oblig sa vorbeasca cu mine, daca nu-si dorea asta. Mai ai zece minute de suferinta. Ii spun pe un ton ce se apropia de sarcasm. Imi mut ochii de la el ca sa nu-l mai chinui cu privirea mea putin cam insistenta. Erau persoane care erau deranjate de anumite gesturi si nu puteam sa risc relatia cu brunetul. Totul era agatat de un fir subtire si o miscare gresita l-ar fi rupt.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 3:48 am

    Se incrunta, ce voia sa spuna cu asta? Cand spusese el ca suferea de ceva? Termina de facut modelul si lasa creionul jos tosnindu-si degetele.
    Isi ridica intr-un final ochii spre el nerenuntand la privirea incruntata.
    -Adica? intreba el putin mirat de spusele lui. Mai ales ca din ora mai era mai mult de zece minute. Incepu sa bata cu degetul in agenda cat astepta raspunsul colegului sau de banca. Ce te face sa crezi ca sufar?
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 5:32 am

Zambesc multumit de mine. Reusisem sa-l fac sa poarte o conversatie cu mine. Era perfect.Simplu. Pana acum, mi-ai raspuns cu cat mai putin silabe. In plus, cand ai venit si ai vazut ca esti nevoit sa stai cu cineva in banca si mai ales cu elevul nou...nu ai fost prea fericit. Raspund jucandu-ma cu o una dintre suvitele turcoaz care imi inacadrau chipul in timpul zilei. Imi placea la fel de mult cum arata noaptea, pentru ca era un negru abisal ce ma ascundea privirilor.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 5:59 am

    Tipului astuia chiar parea sa-i pese de ce se comportase Yuki asa. Chiar era interesat de ceva ce avea legatura cu el.
    -Asta nu inseamna ca sufar, spuse el continuand sa il priveasca. Sunt multe persoane care isi pun un scut de raceala in jurul lor cand intalnesc persoane noi. E o metoda riscanta dar eficace da a nu suferi mai tarziu. Fusese ranit destul de colegii lui iar scutul lui era destul de gros si iti trebuia ceva talent sa-l spargi.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 6:43 am

Daca nu e suferinta? Atunci ce este? Ma intreb neconvins de cuvintele brunetului. Ceva ma facea sa nu-l cred in totalilate. Poate ca nu seferea, dar nici fericit nu era. Esti sigur? Intreb cu acel zambet plin de amabilitate si blandete. Nu vroiam sa-l sperii. De ceilalti nu-mi pasa catusi de putin, deci daca se speriau de mine, asta era. Imi trec limba peste caninii proeminenti. Draguti ca intotdeauna. Imi zic verificandu-i din nou. Imi era foame.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 6:57 am

    Bineinteles ca era sigur. Nu prea se omora cu compania celor din Osaka, dar nici nu putea trat fara ea. Aici se nascuse si crescuse deci trebuia sa ii suporte. Se impacase de mult cu gandul ca felul lui de a fi era diferit de al celorlalti si chiar daca era sensibil si cuvintele lor il raneau, se obisnuise cu asta.
    -Foarte, spuse el zambind si se intoarse la desenul lui. Trebuia sa geseasca o culoare potrivita pentru motocicleta. Din pacate nu avea la el toata gama de nuante de acasa, dar putea sa faca o incercare cu ce avea.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 8:12 am

Profesorul explica ce tema aveam cand mi-am ridicat privirea. Mai erau vreo cinci minute de ora si vroiam sa profit de fiecare moment cu brunetul. Tot invartit suvita pe degetul aratator observ ca se inegreste cu fiecare secunda. La naiba! Cum de nu am observat? M-am intrebat privind tavanul. Luminile erau aprinse dintr-un singur motiv. Se facea noapte. Inghit in sec sperand sa nu observe nimeni. Era imposibil si trebuia sa fii de-a dreptul chior, dar Speranta moare ultima. Ochii rozalii fug la Yuki. Acum urma sa ma considere un ciudat. Urma sa se inideparteze de mine.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 8:48 am

    Privi cu coada ochiului la el dupa ce isi insemna pe caiet exercitiile pe care le avea de facut. Clipi nedumerit si se uita atent la el. Cumva parul lui se schimba? Sunetul clopotelului cateva secunde mai tarziu il facu sa nu se mai holbeze la el. Se apuca si isi stranse repede lucrurile. Nega cu putere ceea ce vazuse, era imposibil ca parul cuiva sa isi schimbe pur si simplu culoarea. Se ridica din banca si cu ghiozdanul in spate se grabi spre iesirea din clasa.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 10:45 am

Privirea sa destul de insistenta imi dadea de inteles ca nu doar suvitele se colorasera in negru. Sigur si restul parului avusese aceeasi soarta. Scrasnesc din dinti. Trebuia sa scap cumva. Inaite ca Yuki sa ajunga la usa am spart becurile si clasa cazu intr-un intuneric aproape abisal. M-am strecurat ca o pisica printre colegii speriati ca sa ajung la brunet. As fi speriat pe oricine cu schimbarea aceea, dar era mai bine decat sa devin cenusa cand ma atingea soarele. Hei, Yuki, asteapta. Spun si-l prind de brat ca sa nu aiba nicio sansa sa fuga. Vroiam sa-mi cer scuze.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 11:23 am

    Daca inainte era doar putin surprins, zgomotul becurilor sparte il ingrozise. Merse mai repede spre usa sperand ca cei de la administratie nu plecasera. Cineva trebuia sa ii anunte ce se intampla in clasa.
    Inclestarea bratului lui pe al sau il facu sa se opreasca in mijlocul drumului si sa intoarca capul spre el.
    -Ce vrei? suiera el ascunzand spaima pe care o simtea. Nu stia cine era tipul asta, dar simtea ca e ceva necurat in legatura cu el. Isi pipai instinctiv buzunarulde la geaca. Bun, nu isi uitase acasa spray-ul clacrimogen.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 12:24 pm

Sa-mi cer...scuze. Raspund si privesc fugar in spatele meu la asa-zisii mei colegi. Erau prea ocupati ca sa se sperie si sa fuga de colo-colo ca sa fie atenti la noi doi. Asa ca aveam timp sa discut cu brunetul pana sa-si dea seama cineva de ce se intampla. Eram singura clasa de pe tot etajul, sansele ca cineva sa observe ceva, erau mici. Il privesc exact in ochi fara sa-i dau drumul. Nu vroiam sa o fac. Ma simteam prea bine chiar si cu acest mic contact.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 12:43 pm

    Sa-si ceara scuze? Pentru ce naiba sa-si ceara el scuze? Nu-i facuse nimic. Se smuci din stransoarea lui, Alex era mai puternic de cat parea.
    -Nu vad pentru ce iti ceri scuze, si da-mi drumul! spuse el privindu-l urat. Da, probabil ca i-ar fi mers sa se uite urat la el daca nu ar fi avut acea fata de copilas. Se mai smuci o data, ce voia tipul asta de la el pana la urma? Mintea lui incepuse sa lucreze . becurile nu se puteau sparge toate dintr-o data. Ceva le facuse sa se sparga.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 10:16 am

Pentru ca probabil din vina mea te-ai speriat de becuri si...ei bine...schimbarea parului. Raspund eliberandu-l din stransoare. Nu doream sa-l oblig sa stea langa mine daca nu dorea asta. Fara sa realizez am zambit si coltii s-au vazut pentru cateva secunde. Putina lumina care mai reusea sa treaca prin geam, se reflecta in ei si-i faceau sa straluceasca intr-o mod misterios. Inca mai simteam foamea, dar tot nu puteam sa ma ating de brunet.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Yellow MoonStone
30% Chocolate
30% Chocolate
Yellow MoonStone


Mesaje : 51
Data de înscriere : 03/12/2011
Varsta : 29
Localizare : Mangala

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 10:21 am

    Din ce intelegea el, Alex era de vina pentru ca se sparsesera becurile. Inghiti in sec si stranse mai tare bareta ghiozdanului. Cand vazu acea stralucire, simti cum un urlet de spaima mai are putin si ii iesea pe gat. Se abtinu si incerca sa adopte o atitudine cat mai calma.
    -Eu, trebuie sa plec! spuse el si iesi repede pe usa lasand-o deschisa in urma lui. Fugi sa-l caute pe gardian si sa-l anunte de becurile sparte.
Sus In jos
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 10:49 am

Nu e ca si cum te-as manca. Spun mai mult pentru mine. Ies din clasa si fara vreo problema, sar pe fereastra si aterizez fara vreo zgarietura. Imi scutur praful de pe haina neagra si ma indrept spre poarta ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Mirosea a rautate si trebuia sa-i gasesc sursa cat mai rapid. Imi trec limba peste buze, simtindu-i deja gustul. Deci in seara asta...Gardianul. Imi zic zambind multumit. Oricum aveam pica pe el.
Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Fangs and books Empty
MesajSubiect: Re: Fangs and books   Fangs and books Icon_minitime

Sus In jos
 
Fangs and books
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
1000% Chocolate :: RPG :: Orasul 1000% :: Liceul Chocolate :: Clasele-
Mergi direct la: