1000% Chocolate

...Restul este istorie.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reguli RPG

In jos 
AutorMesaj
Choctail
Chocmin
Chocmin
Choctail


Mesaje : 229
Data de înscriere : 02/12/2011

Reguli RPG Empty
MesajSubiect: Reguli RPG   Reguli RPG Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 11:32 am

1. Injuraturile mai hard sunt interzise. Cele gen: wtf, fichu, la naiba, la dracu', sunt permise.
2. Emoticoanele sunt si ele interzise.
3. Nu scrieti colorat. Daca aveti mai multe personaje o sa puneti inaintea replicilor sale, numele sau.
4. Fara power play, adica nu controlati personajele altor utilizatori. Puteti folosi power play numai cu acordul userului caruia doriti sa-i controlati personajul. De asemenea, si God Mode-ul este interzis. Nimeni nu are voie sa fie Dumnezeu si atotputernic.
5. Puteti sa folositi ''time skip'', doar cu acordul celorlalti utilizatori ce participa la poveste.
6. Scrieti cu italic atunci cand va spuneti ceva in gand.
7. Puteti sa scriti cu bold replicile personajelui vostru, ca sa nu mai folositi linia de dialog.
8. Aveti voie cu orice fel de relatii dar cenzurate.
9. Suntem in secolul 21 deci aveti telefoane, calculatoare, net, baruri, cluburi etc. Nu exagerati. Nu vreau sa vad holograme sau mai stiu eu ce.
10. Vampirii nu au voie sa muste personajele celorlalti useri decat cu acordul lor.
11. Minim trei-patru randuri intregi.
12. Maxim doua personaje per user.
13. Personajele trebuie sa fie prezentate dupa acest model. Orice fisa ce nu respecta aceasta regula sau este incompleta, va fi stearsa fara discutii.
14. Pozele reale nu sunt permise.
15. Fiecare fisa a fiecarui personaj cu topicul sau.
16. Distrati-va!

Sus In jos
https://1000chocolate.forumgratuit.ro
 
Reguli RPG
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
1000% Chocolate :: RPG :: Regulament RPG-
Mergi direct la: